KONST / Litografier / Färglitografi 14797086
nr 1479 7086
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Signerad, numrerad 124/300, landskap. Färglitografi, bildmått: 28x39 cm, yttermått inklusive ram: 43x49 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:59:21
6/7 10:59:42